Aktualności

 • Modernizacje w ENWOS

  W listopadowym wydaniu miesięcznika Jura ukazał się artykuł dotyczący przeprowadzonej modernizacji polegającej na zabudowie ekonomizera kotła parowego. Inwestycja ta pozwoliła na ograniczenie emisji zanieczyszczeń pyłowo-gazowych emitowanych do atmosfery poprzez ograniczenie zużycia paliwa. Środki na inwestycję pochodziły z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Cały artykuł do pobrania poniżej. Zapraszamy do lektury artykułu.
 • XVII Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego. Był sobie czas

   Małopolski Instytut Kultury, Samorząd Województwa Małopolskiego, Gospodarze obiektów zapraszają na XVII edycję Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego (www.dnidziedzictwa.pl), w ramach których co roku, podczas dwóch majowych weekendów, można nieodpłatnie zwiedzać kilkanaście wybranych obiektów.

   

 • Budowa Sieci Ciepłowniczych

  Zakończono prace przy budowie kolejnych odcinków sieci ciepłowniczych.
 • Zakończono prace modernizacyjne

  W październiku zakończono prace związane z inwestycją o nazwie „Rozbudowa sieci c.o. na osiedlu w Chełmku wraz z modernizacją kotłowni firmy Enwos Sp. z o.o. zasilającej obiekty przemysłowe, publiczne i mieszkalne” dofinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
 • Wybrano wykonawcę modernizacji kotłowni

  Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej i Gospodarki Wodno-Ściekowej Enwos Sp. z o.o. w Chełmku informuje, iż dokonano wyboru ofery na modernizację kotłowni parowej prowadzonej
 • Zakończono prace przy budowie nowej sieci ciepłowniczej

  1.12.2010

  Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej i Gospodarki Wodno-Ściekowej Enwos Sp. z o.o. w Chełmku z przyjemnością informuje, iż ukończono prace związane z budową sieci ciepłowniczej i stacji wymienników ciepła w rejonie ul. 25 Stycznia, Klonowej oraz Brzozowej.

 • Prace przy sieci ciepłowniczej rozpoczęte!

  5.09.2010

  Miło nam poinformować, iż rozpoczęto prace związane z budową sieci ciepłowniczej i stacji wymienników ciepła na terenie ulic 25 Stycznia, Brzozowej i Klonowej w Chełmku.
  Na bieżąco będziemy informować o postępie prowadzonych prac.

Strona: 1 2 3
Telefony stacjonarne / fax
33 846 13 77
33 846 12 90


dyżurny elektryk
694 362 986

kotłownia
606 624 976

konserwator sieci CO
606 624 952
OK
OK